Close

Pastoraat

Wilt u graag bezoek?

Neem dan contact met ons op! Dit kan ook als u weet van iemand anders die een bezoekje zou willen van een bezoeker, ouderling of predikant.

Het pastoraat van de Protestantse Gemeente Doetinchem is ondergebracht in sectieteams.

Sectieteam Catharinakerk

voor afspraken: Hetty Snippe,T: (0314) 34 19 05, E: h.w.snippe@kpnplanet.nl

Ds. Wijke Greydanus, T (06) 234 600 83,
E: wijkegreydanus@kpnmail.nl

Ds. Henk Makkinga, T (06) 509 845 28,
E: henkmakkinga@kpnmail.nl

sectieteam: Bert van der Haar, T: (0314) 33 29 95, E: acvanderhaar@outlook.com 

Sectieteam De Wingerd

voor afspraken: Marijke van Gijzen, T: (06) 417 817 92, E: pastoraatwingerd@gmail.com

Ds. Ina Veldhuizen, T: (0314) 64 33 33, E: inaveldhuizen@gmail.com

sectieteam: Nel Keukenkamp, T: (0314) 34 25 18, E:  nkeukenkamp1@hotmail.com

Sectieteam Gaanderen-Slangenburg

Ds. Helma van Loon, T: (0315) 23 77 88, E: wmvanloonkuiper@hetnet.nl
Janny Kruisselbrink, E: frkruisselbrink@concepts.nl

Sectieteam Wehl

Ds. Helma van Loon, T: (0315) 23 77 88, E: wmvanloonkuiper@hetnet.nl
Francisca Best, T: (0314)  683261, E: francisca-best@hetnet.nl

Zorgcentra
Ans van der Heiden, T: (06) 57 55 75 32

Ziekenhuis
Ds. Kim Jansen-Oberink, T: (0314) 32 91 82, E: kim.jansen@slingeland.nl
Pastor Judith Goeman, T: (0314) 32 91 81, E: j.goeman@slingeland.nl

Den Ooiman
Ds. Andries Fidder, T: (06) 30 94 63 90, E: a.fidder@sensire.nl