
‘Grond onder de voeten’, deel 2
Een paar maanden geleden kwam het eerste deel uit van het boekje voor de gemeentegespreksgroepen. Nu is ook het tweede deel gedrukt! Je kunt het al bekijken.
De onderwerpen houden verband met het jaarthema ‘Grond onder de voeten’. De onderwerpen waarmee de groepen de komende maanden met elkaar over verder gaan praten zijn: de dorre en eenzame woestijn als bijbels beeld voor de moderne samenleving, de ervaring om de grond onder je bestaan te verliezen, de vraag wat het gemeenschappelijke fundament is waar de vierplekken in Doetinchem samen een nieuwe gemeente op gaan bouwen, het bouwen aan je identiteit als mens en Jezus oproep om jezelf op te geven en als een tarwekorrel te sterven. Deze actuele onderwerpen roepen spannende vragen op en dagen ons uit om met elkaar in gesprek te gaan. Op deze manier leer je elkaar beter kennen.
De PGD heeft verschillende gespreksgroepen, verspreid over de vierplekken, voor zowel jongvolwassenen als ouderen. Heb je interesse om deel te nemen? Je bent van harte welkom! Je kunt je het hele jaar door aanmelden. De eerste bijeenkomsten zijn vanaf eind september gehouden. Kom er gerust bij!
Neem contact op met de coördinator, Janny Jansons- van Dijk. Zij zal met je overleggen welke gespreksgroep het best bij je past. Haar emailadres is jankevandijk@planet.nl.
